Karneval

Na konci února jsme s dětmi v družinách slavili karneval. Je to oslava přípravy jara. Děti si přinesly či vyrobily karnevalové masky různých zvířat, masky koček, psů, myšek ale i různých pohádkových postav, jako jsou princezny, čarodějové, kostlivci atd.

Karneval probíhal v tělocvičně, kde byly připraveny různé sportovní a námětové hry např., házení barevných míčků do hlavy klauna, sbírání papírových míčků podle barev, obíhání kuželek, házení papírových koulí do koše, skákání snožmo do umělohmotných kruhů atd.

Děti se během her velmi bavily, tancovaly na pohádkovou dětskou hudbu.

Byl to den plný smíchu, barev, zábavy a her. Karneval zůstane pro naše děti nezapomenutelným zážitkem.